



289 ₴
Завдяки зручній конструкції, цей чохол легко вдягається та знімається, підвищуючи зручність використання. Міцний матеріал Виготовлений із високоякісної штучної PU шкіри, цей чохол для сокири забезпечує чудову міцність та захист вашої сокири.
PU шкіра (поліуретанова шкіра) — це високотехнологічний штучний матеріал, що складається з бавовняної основи, дефектної натуральної шкіри (іноді) та поліуретанового покриття. Це зносостійкий, м'який та довговічний матеріал, який «дихає» завдяки мікропорам, не має запаху і перевершує за властивостями звичайний шкірозамінник.
Завдяки зручній конструкції, цей чохол легко вдягається та знімається, підвищуючи зручність використання. Цей чохол для сокири забезпечує чудову міцність та захист вашої сокири.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вага | 56 г |
| Колір | Коричневий |
| Тип | Чохол |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 17 см |
| Ширина | 12.6 см |
| Висота | 0.5 см |