





5 600 ₴
Серійний номер — 921815.
Використовуються якісні мікросхеми Samsung та реле NEC.
Версія Diagbox V9.85
Сканер Lexia-3 для Citroen і Peugeot підтримує практично всі функції діагностики на рівні офіційного дилерського обладнання. Діагностичний інтерфейс підтримує CAN-BUS, K-Line і шину SAE (J1850 VPW, J1850 PWM).
Сканер обладнаний вбудованим мультиплектором K-лінії, а також підтримує інтерфейси CAN-BUS і SAE J1850 (протоколи PWM і VPW), що вигідно відрізняє його від інших сканерів, які тільки зчитують коди несправностей. Звісно, дилерський сканер PSA XS Evolution (Citroen Lexia3, Peugeot Planet) також має функцію відтворення всіх раніше збережених і поточних кодів несправностей із їхнім повним описом (і підтримує можливість видалення, роздрукування та копіювання результатів діагностики), але крім цього має такі корисні функції:
- показ ідентифікаційних даних про блок керування (встановлене програмне забезпечення, версія апаратного забезпечення, серійний номер, відомості про виробника тощо);
- діагностика всіх електронних блоків керування, вбудованих в автомобіль;
- графічне або описове зображення поточних параметрів роботи системи керування автомобіля:
- напруга акумулятора, оберти двигуна, температура охолоджувальної рідини, показання кисневого датчика тощо;
- Активація виконавчих механізмів (наприклад, блокувати/розблокувати двері або колеса, увімкнути насос для подавання палива тощо);
— кодування центрального блока керування й окремих пристроїв автомобіля (наприклад, іммобілайзера, сигналізації, подушок безпеки тощо), яке схоже на вимоги, що особливо актуальне під час заміни деталі, що вийшла з ладу.
Короткий список основних функцій:
Комплект постачання:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Відображення поточних параметрів системи | Так |
| Управління виконавчими механізмами | Так |
| Скидання сервісних інтервалів | Так |
| Адаптація | Так |
| Контроль олії | Так |
| Кодування блоків керування | Так |
| Перевірка ESP | Так |
| Ініціалізація кута повороту коліс | Так |
| Перевірка виконавчих механізмів | Так |
| Можливість підключення до комп'ютера | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 30 мм |